Fantastic Waw - Kp22 Room D

  • 15 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Fantastic Waw - Kp22 Room D Βαρσοβία απέχει περίπου 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Warszawa Powisle και σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό του Τιμίου Σταυρού.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το Fantastic Waw - Kp22 Room D εξασφαλίζει την άνεσή σας προσφέροντας ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.

Το Παλάτι του Πολιτισμού και της Επιστήμης απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum) βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μνημείο Νικολάου Κοπέρνικου που είναι σε απόσταση μόλις 150 μέτρων. Το Fantastic Waw - Kp22 Room D βρίσκεται σχεδόν 3 χλμ. από το Πάρκο Pole Mokotowskie. Το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin βρίσκεται 5 χλμ μακριά από το διαμέρισμα, ενώ ο σταθμός του μέτρο Νόβι Σφιατ-Ουνιβέρσιτετ είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Fantastic Waw - Kp22 Room D Βαρσοβία
Cozy Stay Downtown Obozna
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Stay Downtown Obozna

8.7
Έξοχο 9 σχόλια
214 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
Close
Τιμή μόνο για κινητά

Close

450 μ από το κατάλυμα
USD 679 USD 611
ανά νύχτα
Shortstaypoland Warecka B193
Τιμή μόνο για κινητά

Shortstaypoland Warecka B193

8.9
Έξοχο 25 σχόλια
498 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Fantastic Waw - Kp22 Room D;
      Το Fantastic Waw - Kp22 Room D βρίσκεται κοντά σε Μνημείο του Άγνωστου Στρατιώτη.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Fantastic Waw - Kp22 Room D;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Fantastic Waw - Kp22 Room D περιλαμβάνουν ΠαΛάτι ΠοΛιτισμού και ΕπιστημώΝ, Ζωολογικός κήπος της Βαρσοβίας καθώς και Πλατεία του Κάστρου.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Fantastic Waw - Kp22 Room D;
      Η διαμονή στο το Fantastic Waw - Kp22 Room D κοστίζει 21€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Falla Warszawa και Browarmia Krolewska και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Fantastic Waw - Kp22 Room D Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο